• Türkiye’nin geleceği, gençlerimiz için…
  • Sağlıklı bir toplum için...


  • Bilim, kültür ve sanat dünyasının hizmetinde…


  • Eğitimde fırsat eşitliği

AJANDA
Kaf Dağı'nın Ardında/Canan
Arter
12 Eylül-24 Aralık 2017
Çatalhöyük
ANAMED
21 Haziran-25 Ekim 2017
Gümüşten Suretler
Sadberk Hanım Müzesi
25 Mayıs-10 Ekim 2017
Haberler

Mustafa V. Koç Vedasının Birinci Yılında Özlemle Anıldı

21 Ocak 2016’da aramızdan ayrılan Mustafa V. Koç, vefatının birinci yıl dönümünde Zincirlikuyu’da bulunan aile kabristanında düzenlenen törenle anıldı. Törenin ardından Koç Holding’de mevlit okutuldu. Törene ve mevlide Koç Ailesi, Koç Topluluğu yöneticileri, çalışanları, bayileri ve sevenleri katıldı.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, yaptığı konuşmada “Sevgili ağabeyim Mustafa V. Koç bundan tam bir yıl önce bugün aramızdan ayrıldı. Ardında kendisini özlemle ve sevgiyle anan bir aile, onlarca dost, binlerce çalışan, kendisini yakından tanımayan ancak seven, sayılamayacak kadar çok insan bıraktı.” derken, Mustafa V. Koç’un değerleriyle, merhametiyle, güzel kalbi, güler yüzü ve alçak gönüllülüğüyle daima sevenlerinin yanında olacağını belirtti.

Ömer M. Koç’un ardından konuşma yapan Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu da, Mustafa V. Koç’un herkes tarafından çok sevilen, bir o kadar da saygı duyulan; kalbi, vicdanı büyük, alçakgönüllü bir insan olduğunu vurguladı.

İlham veren liderliği, duruşu, küresel bakış açısı, hayırseverliği ve insani değerleriyle ardında silinmeyecek izler bırakan Mustafa V. Koç anısına bir belgesel hazırlandı. Ailesi, dostları ve çalışanlarının Mustafa V. Koç’a dair anılarını anlattığı belgesel, holding binasındaki mevlitte ilk kez izletildi.

Belgeseli izlemek için tıklayın.

VKV E-BÜLTEN