• Türkiye’nin geleceği, gençlerimiz için…
  • Sağlıklı bir toplum için...


  • Bilim, kültür ve sanat dünyasının hizmetinde…


  • Eğitimde fırsat eşitliği

AJANDA
Ağıl-Doç.Dr. Aysun A.Yonuk
VKV FO Gölcük K.SY. Merkezi
30 Ocak-6 Mart 2017
Yusuf Franko’nun İnsanları
ANAMED
26 Ocak-1 Haziran 2017
II. Çocuk Sağlığı Hemşireliği Çalıştayı
Koç Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi
Nisan 2017
Jake & Dinos Chapman:
Anlamsızlık Âleminde
Arter
10 Şubat 2016-7 Mayıs 2017
Haberler

Mustafa V. Koç Vedasının Birinci Yılında Özlemle Anıldı

21 Ocak 2016’da aramızdan ayrılan Mustafa V. Koç, vefatının birinci yıl dönümünde Zincirlikuyu’da bulunan aile kabristanında düzenlenen törenle anıldı. Törenin ardından Koç Holding’de mevlit okutuldu. Törene ve mevlide Koç Ailesi, Koç Topluluğu yöneticileri, çalışanları, bayileri ve sevenleri katıldı.

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer M. Koç, yaptığı konuşmada “Sevgili ağabeyim Mustafa V. Koç bundan tam bir yıl önce bugün aramızdan ayrıldı. Ardında kendisini özlemle ve sevgiyle anan bir aile, onlarca dost, binlerce çalışan, kendisini yakından tanımayan ancak seven, sayılamayacak kadar çok insan bıraktı.” derken, Mustafa V. Koç’un değerleriyle, merhametiyle, güzel kalbi, güler yüzü ve alçak gönüllülüğüyle daima sevenlerinin yanında olacağını belirtti.

Ömer M. Koç’un ardından konuşma yapan Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu da, Mustafa V. Koç’un herkes tarafından çok sevilen, bir o kadar da saygı duyulan; kalbi, vicdanı büyük, alçakgönüllü bir insan olduğunu vurguladı.

İlham veren liderliği, duruşu, küresel bakış açısı, hayırseverliği ve insani değerleriyle ardında silinmeyecek izler bırakan Mustafa V. Koç anısına bir belgesel hazırlandı. Ailesi, dostları ve çalışanlarının Mustafa V. Koç’a dair anılarını anlattığı belgesel, holding binasındaki mevlitte ilk kez izletildi.

Belgeseli izlemek için tıklayın.

VKV E-BÜLTEN